Bezpieczeństwo Przemysłu Przemysłowego

Wzrost zaawansowanych zagrożeń oraz ataków skierowanych przeciwko nowoczesnym liniom produkcyjnym w przemyśle, jest również zauważalny i odnotowywane są incydenty, których celem jest wywołanie zakłóceń w produkcji.

Linie produkcyjne są kluczowym elementem w procesie wytwarzania półproduktów, produktów ważnych dla naszego codziennego funkcjonowania, co sprawia, że stanowią one główny cel atakujących. Cyberataki, jeśli odnoszą sukces, mogą sparaliżować funkcjonowanie linii, powodując przestoje w produkcji i opóźnienia w dostawach gotowych. Nowoczesne fabryki z wykorzystaniem robotyki i automatyzacji są coraz bardziej uzależnione od sterowania komputerowego, co dodatkowo zwiększa ich podatność na cyberzagrożenia.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi oraz naszych partnerów do budowy odporności w sektorze produkcji przemysłowej?

Zaawansowane usługi oraz rozwiązania ochronne, które oferujemy dzięki naszym partnerom, opierają się na najnowszych technikach, chroniąc kluczowe elementy procesów produkcyjnych przed aktualnymi, złożonymi cyberzagrożeniami. Chroniąc systemy sterowania liniami produkcyjnymi, magazynami oraz infrastrukturą fabryczną, skupiamy się na ochronie podstawowych procesów technologicznych i elementów automatyzacji, rozumiejąc ich kluczowe znaczenie dla terminowej realizacji zleceń i utrzymania ciągłości produkcji. Zapewniamy kompleksową ochronę przed zagrożeniami takimi jak ataki, włamania, wyłudzenia czy szpiegostwo przemysłowe.