Cyberbezpieczeństwo dla Sektora Energetycznego

W ostatnich latach obserwujemy ciągły wzrost zaawansowanych cyberzagrożeń oraz ataków skierowanych przeciwko infrastrukturze elektroenergetycznej, których celem jest wywołanie znaczących zakłóceń operacyjnych w konsekwencji stwarzających bardzo poważne zagrożenia.

Stacje i podstacje energetyczne są kluczowymi elementami generacji i przesyłu energii elektrycznej, co sprawia, że stanowią one główny cel atakujących. Cyberataki, jeśli odnoszą sukces, mogą odłączyć linie generacji i przesyłu, prowadząc do awarii sieci i masowych przerw w dostawie prądu.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi oraz naszych partnerów?

Zaawansowane rozwiązania ochronne które oferujemy dzięki naszym partnerom, opierają się na najnowszych technikach, chroniąc kluczowe elementy infrastruktury energetycznej przed aktualnymi, złożonymi cyberzagrożeniami. 

Chroniąc stacje i podstacje skupiamy się na ochronie elementów technicznych, rozumiejąc ich kluczowe znaczenie dla sprawnego funkcjonowania systemu elektroenergetycznego.

Zapewniamy szybką reakcję na zagrożenia: dzięki wsparciu renomowanych rozwiązań i zaawansowanym systemom monitoringu, jesteśmy w stanie zapewnić szybką reakcję na wszelkie wykryte zagrożenia, minimalizując ryzyko przerw w dostawie energii.

Dostosowane rozwiązania do twoich potrzeb: oferowane usługi są elastyczne i dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego klienta w sektorze energetycznym.

Doświadczony Zespół Ekspertów: nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, gotowych sprostać najbardziej zaawansowanym wyzwaniom z zakresu cyberbezpieczeństwa w sektorze energetycznym. Ponadto współpracujemy ze światowymi ekspertami w sektorze dla których celem jest stworzenie bezpiecznych warunków do funkcjonowania twojej organizacji.

Zabezpiecz swoją infrastrukturę przed cyberzagrożeniami wybierając współpracę z nami oraz naszymi partnerami.